O firmě

Firma Geopart s.r.o. působí na trhu již 14 let. Za tuto dobu jsme získali zkušenosti, které promítáme do každé zakázky. Každou zakázku pak řešíme individuálně dle požadavků a potřeb zákazníka. Rádi se pouštíme i do atypických realizací.

Z počátků jsme montovali produkty českých výrobců.  Posledních 8 let montujeme produkty převážně německého výrobce Hormann, který patří mezi špičku vratových a dveřních produktů a pohonů.

Dále montujeme produkty od českého výrobce Kružík a Minirol, kteří spolu s ostatními českými výrobci patří mezi největší a nejkvalitnější. V daném odvětví se vždy snažíme najít takového výrobce, na kterého se můžeme spolehnout i do budoucna pro dodání náhradních dílů. Nedodáváme tedy výrobky nezjištěné kvality, které sice působí levně, avšak po pár letech zaniknou.

Z Našich služeb Vám můžeme nabídnout garážová vrata a dveře, která najdou uplatnění převážně u rodinných domů a řadových garáží. Dále průmyslová vrata pro logistická a výrobní centra. Vyrábíme a dodáváme také vjezdové brány, a to jak pro rodinné domy tak i průmyslové stavby včetně oplocení. Pro průmyslové a bytové stavby dodáváme i parkovací systémy, především parkovací závory a výsuvné sloupy. Pro rodinné domy nabízíme zastínění v podobě stále oblíbenějších předokenních žaluzií a rolet. Pro terasy nabízíme nepřeberné množství markýz.