Automatizace vjezdových bran

Úvod » Rodinné domy » Automatizace vjezdových bran

Zabýváme se zmotorizování stávajících bran a garážových vrat. Pro zmotorizování používáme pohony od německého výrobce Hörmann, které patří mezi špičku výrobců pohonů a nabízejí i možnost 5 leté záruční doby. Pohon od brány i vrat lze mít od jednoho výrobce a tím sladit ovládání a záruční dobu. Hörmann nabízí nepřeberné příslušenství pro pohony. Vrata a bránu lze ovládat klasickým ovladačem, nebo moderní technologií, pomocí aplikací v mobilním telefonu.

Zmotorizování bran

Pro posuvné samonosné brány používáme pohon LineaMatic, který nabízí několik typů provedení dle velikosti a váhy brány. Jako příslušenství dodáváme bezpečnostní prvky, jako fotobuňky, nebo lampu, pro Vaši bezpečnost.

Pro křídlové brány nabízíme pohon RotaMatic v provedení pro jednokřídlové, nebo dvoukřídlé brány.
Pohon lze osadit elektrickým zámkem, který bránu chrání proti páčení vandalů, nebo v extrémních povětrnostních podmínkách. I tuto bránu lze osadit bezpečnostními prvky.

Zmotorizování garážových vrat

Hörmann nabízí možnost zmotorizování všech typů garážových vrat. Pohony Hörmann lze zmotorizovat výklopná vrata, sekční vrata, křídlová vrata i posuvná vrata.

V nabídce jsou pohony Promatic určené pro menší vrata a pohony SupraMatic určené pro větší vrata, nebo častější otevírání vrat. Pro hromadné garáže nabízí Hörmann pohon SupraMatic-HT, který je určen až pro 150 otevření za den.

Již v základu mají všechny pohony pomalý rozjed i dojezd, který snižuje opotřebení pohonu, přijímač dálkového ovládání s ovladačem, automatické LED osvětlení a také bezpečnostní prvek, tzv. reverz. Ten vrata automaticky zastaví při najetí na překážku.

 

Pro více informací o pohonech, jejich cenách https://www.ivrata.cz/pohony-vrat-a-bran,57.html.

Pro cenovou nabídku zmotorizování vč. montáže kaspar@geopart.cz.