Rychloběžná průmyslová vrata Hörmann

Úvod » Průmyslové stavby » Rychloběžná průmyslová vrata Hörmann

Rychloběžná vrata Hörmann se používají ve vnitřních prostorech nebo jako venkovní uzávěr k optimalizaci dopravního toku, k zlepšení klimatu v místnostech a k úsporám energie. Program Hörmann zahrnuje vertikálně i horizontálně otvíratelná průhledná vrata s flexibilním závěsem, také v kombinaci se sekčními a rolovacími vraty, i jako výkonná spirálová vrata příznivá pro servis s hladkými plochými hliníkovými profily.

Spirálová vrata a rychloběžná sekční vrata

Vrata jsou vyrobena s lamelou pro vysokou tepelnou izolaci. Robustní ocelové lamely vrat jsou od sebe tepelně odděleny a vyplněny polyuretanovou pěnou. Díky tomu získáte výhody vynikajících izolačních hodnot až do 0,64 W/(m²·K) a minimalizujete energetické ztráty. Pro zvláštní požadavky v logistice chladírenských a mrazírenských provozů jsou rychloběžná vrata s tloušťkou lamel 100 mm první volbou.

Flexibilní rychloběžná vrata

Flexibilní rychloběžná vrata urychlují pracovní procesy a snižují energetické náklady. a dlouhou životností. Další výhoda: Flexibilní rychloběžná vrata jsou nenáročná na údržbu a mají velice dlouhou živostnost. Díky vysoké otvírací a zavírací rychlosti redukují tepelné ztráty a snižují průvan. Venkovní vrata bez problémů odolávají i většímu zatížení větrem. Nejčastěji jsou používána pro dopravní zařízení, potravinářský průmysl, pro čisté prostory, chladírenské prostory nebo pro zajištění strojů.

Rychloběžná vrata

Rychloběžná vrata

Rychloběžná vrata

Rychloběžná vrata