Dvoukřídlá garážová vrata

Úvod » Rodinné domy » Garážová vrata » Dvoukřídlá garážová vrata

Dvoukřídlá garážová vrata jsou moderní alternativou ke klasickému vzhledu vrat. Díky masivním pantům lze vrata jednoduše ovládat. Na výběr jsou klasická ocelová vrata v ocelovém pozinkovaném rámu, nebo ocelová vrata v kombinaci s hliníkem, kde výplň tvoří stejné PUR panely, jako sekční vrata. Díky tomu lze zaručit výborné izolační vlastnosti.

Vrata lze usadit do stavebního otvoru s možností otevírání ven i dovnitř, popřípadě je lze předsadit před stavební otvor. Jsou vhodné pro případy, kdy je v garáži málo místa.

 

Dvoukřídlá vrata je nejčastěji ovládají manuálně, kde je použito klasické kování a cylindrická vložka se zámkem. Je však možné dvoukřídlá vrata zmotorizovat a ovládat je dálkovým ovladačem.

Na výběr je křídlo tvořené trapézovým plechem, který lze lakovat do RAL dle vzorníku, popřípadě dekor dřeva. Druhou variantou jsou vrata tvořena z PUR panelů. Zde je na výběr několik druhů typu panelů, barev dle RAL popřípadě dekorů dřeva. Pro více informaci naleznete níže katalog dvoukřídlých vrat Hörmann a Kružík s možnostmi použití vrat.

Katalog dvoukřídlých vrat Hörmann

Katalog dvoukřídlých vrat Hörmann

Katalog dvoukřídlých vrat Kružík

Katalog dvoukřídlých vrat Kružík