Nakládací technika Hörmann

Úvod » Průmyslové stavby » Nakládací technika Hörmann

Pro skladové a výrobní areály nabízí Hörmann pro zvýšení efektivity kompletní řešení.

Nakládací můstky

Mechanické nakládací můstky: pro nákladní automobily s téměř stejnou výškou ložné plochy se používají mechanické rampy, které jsou určené jen k velmi malým rozdílům vůči výškám ložné plochy. Obsluhují se jednoduše ovládací tyčí. Hydraulické nakládací můstky: jsou vyráběny se sklopným klínem, nebo s výsuvem. S délkou až 5 m můžete přemostit velké výškové rozdíly mezi rampou a ložnou plochou nákladního vozidla.

Těsnící límce

Plachtové těsnící límce vrat Hörmann se přizpůsobí každé velikosti nákladního automobilu a jsou proto univerzálně použitelné. Kvalitní horní a postranní plachty upevněné na pozinkovaném ocelovém vtlačovacím rámu poskytují stabilní, pružnou a robustní konstrukci. Plachty a díly rámu jsou Díly jsou šroubovatelné, proto je i jejich výměna bezproblémová a cenově příznivá.

Předsazené komory

Předsazené komory se umisťují před halu, jsou obzvlášť energeticky účinné a prostorově úsporné. To znamená, že hala je plně využitelná až po vnější stěny. Vrata haly jsou vedena ne na nakládací můstek, nýbrž za nakládacím můstkem až na podlahu haly. Tak je vratový otvor zejména mimo dobu nakládky optimálně izolován.

Nakládací technika

Nakládací technika

Systém blokování kol MWB

Systém blokování kol MWB