Průmyslová rolovací vrata a mříže Hörmann

Úvod » Průmyslové stavby » Průmyslová rolovací vrata a mříže Hörmann

Rolovací vrata a mříže najdou uplatnění v parkovacích a bytových domech, v průmyslových objektech a také v obchodních domech.

Rolovací vrata a rolovací mříže Hörmann jsou vyráběny z hliníku a oceli díky čemuž je zaručeno robustní a bezpečné řešení. Konstrukční řešení vrat je velice jednoduché a s malým počtem součástí i hospodárné. Na rozdíl od sekčních vrat odpadají nutné výměny torzních pružin, lan a koleček. Jsou to uzávěry, které se osvědčují v každodenním provozu. Rolovací vrata a mříže zabírají nad otvorem velmi málo místa. Svinou se kompaktně za překladem. Na bocích a v prostoru stropu se neztratí žádná cenná plocha haly.

Rolovací vrata lze ovládat manuálně díky tažným pružinám, nebo elektrickým pohonem, který se možno ovládat nástěnným tlačítkem, dálkovým ovládáním.

Rolovací vrata lze osadit systémem ZAK. Systém ZAK posouvá svazek na konzolách a vede plášť rolovacích vrat přesně tak, aby stále svisle zajížděl do vodicích kolejnic. To šetří vrata, zajišťuje menší provozní hluk a snižuje možnost otěru.

Rolovací vrata a rolovací mříže

Rolovací vrata a rolovací mříže

Rolovací vrata a rolovací mříže - Classic

Rolovací vrata a rolovací mříže - Classic

Rolovací vrata a rolovací mříže - SB, TGT a DD

Rolovací vrata a rolovací mříže - SB, TGT a DD